Forgot your password?
typodupeerror

Comment: Re:What a stupid time to post this drivel (Score 1) 654

If you want to eat healthy then good luck buying groceries for $200 month per person. We rarely buy anything in the aisles where all of the crap food is. We mostly shop in the produce, meat and dairy sections you know the refrigerated sections. You cannot buy vegetables in bulk as they only last so long. To eat healthy is expensive. We don't even go for the "healthy" health nut products. We range anywhere from $300-$400 a month per person to eat healthy. So yeah if you want to eat like crap then by all means spend $200 a month per person. It takes money to eat healthy.

I'm a Lisp variable -- bind me!

Working...